NAVRHUJEM DOMY PRE ŽIVOT.

“ Architektúru ” zažívame denne, aj napriek tomu že o tom neuvažujeme. Spíme v nej, pracujeme, obedujeme, cvičíme ... a preto je dôležité vytvárať priestory, ktoré nás budú inšpirovať k tomu aby sme žili krásny a zmysluplný život. Preto dom chápem ako intímny priestor, miesto pocitu tepla domova   bezpečia a spokojnosti.


“ Jednoduchosť je najvyššou formou umenia ”

 

“ Byť architektom nie je povolanie, ale stav ducha. ” Le Corbusier


Myslím si že práve tento výrok plne vystihuje poslanie architekta, pretože pri vytváraní priestoru pre život v ktorom ľudia realizujú svoje sny, architekt tvorí dielo a svoje skúsenosti vkladá do priestoru.

 

     Klientom poskytujem komplexné služby v oblasti architektúry a  dizajnu. Od návrhu, cez projekt pre stavebné povolenie až po samotnú realizaciu stavby, sprevádzam klientov celým procesom od začiatku až po koniec. Od prvého stretnutia po záverečné upratovanie a kolaudaciu. Uprednostňujem jednoduché a kvalitné riešenia a uvedomujem si dôležitosť kvalitného vyhotovenia detailu a vysokú hodnotu času. 

    Detail je charakterom stavby a čas jeho spomienkou na proces tvorby a zhmotnenia domu. Niet nad prijemné spomienky z obdobia výstavby, keď sa sny stanú skutočnosťou a svoj dom môžu volať domov.

 

Verím v architektúru a jej silu robiť zážitky krajšie. 

Juraj-Tesák.jpg